Tonny Robins životopis

Hodnotenie článku

Tony Robbins známy americký herec sa narodil 29.februára v roku 1960 v znamení rýb. 29.február je raz za 4 roky, preto si predstavte sláviť svoje narodky iba každý štvrtý rok 🙂

Anthony Robbins sa narodil v Northon Hollywood  Kalifornia a jeho priezvisko bolo chorvátskeho pôvodu – Mohorovic. Vysokú školu neštudoval. V 17 rokoch musel začať pracovať ako opravár, pretože ho  vyhodili z  domu.
Tony_Robbins-zivotopis

Kariéra Tonnyho Robinsa

Svoju kariéru začal Tonny Robbins podporovaním seminárov pre Jima Rohna, ktorý hovoril, že šťastie a úspech v živote nie sú výsledkom toho, čo máme, ale skôr o tom, ako žijeme. Čo budeme robiť s tým, čo máme je najväčší rozdiel v kvalite života.


Neskô Tonny pracoval ako tréner, kde učil neuro-lingvistické programovanie (NLP) a Ericksonian Hypnózu po tréningu s NLP, potom sa  Robbins naučil Firewalk z Tolly Burkan a pomaly ju začal začleňovať do svojich seminárov.

Anthony Robbins sa neskôr zviditelnil ako „špičkový výkonný tréner“ prostredníctvom svojich kníh a televíznych reklám, kde začal zarábať a stal sa známym.

V roku 1991 Anthony Robbin spustil dobročinnú akciu  pod názvom the Anthony Robbins Foundation, kde učí nielen študentov ale i väzňov a predavačov jedla v stánkoch Robbinsovým učením o sile osobnosti, motivácii a podobne.
tony_robbins_biografia_cz_titulky

Tonny Robbins v roku 1997, začal seminár na Leadership Academy, kde sa mali účastníci naučiť  pretvoriť  identitu tak, aby si pomohli pri dosahovaní cieľov na základe zmeny myslenia a správania pomocou techník, názorov a iných praktík.

Anthony Robbins v televízii

Anthony vystupoval vo filmoch:

Cable Guy ( 1996 )

Shallow Hal ( 2001 )

Reality Bites ( 1994 )

tri epizódy The Roseanne Show

a epizóda The Sopranos.

Singularity je blízko: Pravdivý príbeh o budúcnosti ( 2010 ) a iné

 

Pár výrokov od Anthony Robbins

prečítajte si tieto zaujímavé výroky Tonnyho Robinsa

 

“Ľudia nie sú leniví. Oni sú len jednoducho bez funkčných cieľov – bez cieľov, ktoré majú moc inšpirovať k akcii.”

Tie najväčšie životné odmeny sú vyhradené pre ľudí, ktorí preukazujú nikdy nekončiace odhodlanie konať až kým to nedosiahnu.

Vyzývam vás, urobte zo svojho života majstrovské dielo. Vyzývam vás, pridajte sa k ľuďom, ktorí žijú to čo učia, ktorí robia presne to, čo radia druhým.

Ak robíš to, čo si vždy robil, tak budeš dostávať to, čo si vždy dostával

Stanoviť si ciele je prvý krok k zmene neviditeľného na viditeľné.

Presvedčenia majú moc vytvárať a tiež aj ničiť. Ľudské bytosti majú tú úžasnú schopnosť vziať akúkoľvek skúsenosť zo života a vytvoriť z nej presvedčenie, ktoré ich oslabuje alebo ktoré dokáže doslova zachrániť život.

Video s cz titulkami od Tonnyho Robinsa:

Poslať komentár

Your email address will not be published.

2 × = štyri