Oscarova termoska v tvare plechovky super vychytávka pre deti – skúsenosti

Hodnotenie článku

Ak vyberáte praktický a pekný darček , jeden z overených tipov je dizajnová termoska v tvare plechovky pre deti v nasledujúcich riadkoch sa dozviete výhody a tipy na overené termoplechovky

Evkine skúsenosti s termoskou

Chcela aby môj syn Oskar pil častejšie , sťažoval sa mi že v škole chutí voda ako železo a že radšej nepije tak si spolu s desiatou bral vodu vo flaške. Keď mal narodeniny tak som mu kúpila termosku v tvare plechovky tú ktorú vidíte na fotkách.

Termoska sa Oskarovi páčila pretože mala smajlíkov a to je „cool“ navyše tvar termosky pripomína plechovku  deťom sa to páči (asi chcú opakovať po otcoch ktorí pijú pivko)

Oskarko a Luky

 

Do termosky dávam čaj , zarobenú malinovku  v lete čistú vodu na osvieženie pozitívum je že termoska nezasmradne nechytá pachy ale musím ju vyčistiť, mala som umelý termohrnček ale ten nepomohlo čistiť  , po par použitiach bol odložený, naopak  plechovková termoska je stále v kondícii.

Oproti plastovým termoskám dobre drží teplotu , ak potrebujem studenú vodu v lete tak  voda ostatne dlhý čas výrobca – Orion udáva ze vydrží udržať teplotu cca 12- 8 hodín – myslím že aj v praxi by to mohlo byť tak.

Detmi preverená odolnosť  je veľmi dobrý test , zatial termoplechoka má svoj tvar bez preliačin, škrabance sú ale to sa dalo čakať.

Chcela som len tým poradiť  že ak neviete čo vybrať vašemu miláčikovi tak termoplechovky sú užitočný darček pre deti, ktorý má opätovné využitie.

Poznamka redakcie:

Tu sú užitočné odkazy


 

1 Komentár on Oscarova termoska v tvare plechovky super vychytávka pre deti – skúsenosti

  1. Dobrý blog článok, budem vás sledovať.

Poslať komentár

Your email address will not be published.

osem × = 40