Štastné manželstvo + video zo seminára, ktoré musíte vidieť :-)

Hodnotenie článku

Kto z nás by netúžil žiť v šťastnom manželstve? Veď snívame o tom, už od detstva a na začiatku manželstva zisťujeme, že náš sen sa síce splnil, no po ďalších a ďalších mesiacoch či rokoch zisťujeme, že naše manželstvo už nie je také, aké bývalo kedysi.


Hádky a zase hádky

Poznáte to? Najprv sa zlostíte na všetko a postupne už ani neviete na čo konkrétne. Možno sama na seba, že ste si vzali muža, ktorý sa zmenil a nebol tým človekom, ktorého ste si brali. Hádky či tichá domácnosť ktorá nastáva v rodine určite nie je tým pravým riešením. Hádkami nič nedocielite. Ak sa hádate, mali by ste to trocha predýchať, prestať na seba kričať a najmä sa upokojiť. Keď Vám už bude trocha lepšie na duši, sadnite si a porozprávajte sa o tom, prečo vznikol daný konflikt a nájdite spoločné riešenia. Teda pokiaľ nechcete prísť o šťastné manželstvo, pretože ak sa začnú vyskytovať komunikačné problémy, manželia si prestanú rozumieť a nedokážu sa už takmer o ničom porozprávať, čo môže viesť až k vážnym krízam vo vzťahu.

Spoločné riešenie

Ako som už pred chvíľkou spomínala, potrebná je komunikácia a ak ani to nepomáha, zájdite si spolu na manželský seminár. Pre inšpiráciu sem dávam jedno video, ktoré určite stojí aspoň za pár minút pozretia. Neveríte? 🙂

Prednáša: Mark Gungor. Video je s českými titulkami…

Poslať komentár

Your email address will not be published.

osem × 1 =