Predopovedanie budúcnosti a schopnosti veštca GINO stááár !

Hodnotenie článku

V minulom dieli sme si nedopovedali, ako to skončilo s veštcom Doštancom a tak to aj ostane.  V roku 1989 na Slovensku sa začali rozmáhať okultné praktiky, napríklad predaj rybacích hláv a chvostov. Každá dedina mala svojho veštca, ktorý bol napojený na stranu Hzds. Čierny veštci už mohli zísť  spoza kopcov do dedín a miest.  Jedným z nich bol aj Stárman! Zatiaľ sa ešte nevolal Gino stár ani Gino stááár, to až potom keď odhalil moc Ginu.

Medzi jeho schopnosti patrili vodotrysk zo stoličky. Pripraviť sa však musel minimálne dvomi pivami.  Zjedenie skelenného pohára … a dalšie chuťovky. Pekne poporiadku.

veštec ginostar

Gino Star 10 minút pred vstupom do sociálnej poisťovne

V roku 1989 sa zjavil nevedno odkiaľ, oficiálne sa tvrdí, že prišiel z Viedne Rakúska. Neoficiálne správy kolujú, že ho priniesla veľká voda z Dunaja a zachytil sa o piliér Bratislavského mostu .. Bol tam dva dni .. Dva roky o ňom nebola ani zmienk, až potom to vypuklo. Gino pri futbalovom zápase povedal výsledok 2:1 ..síce sa ho predtým kamoš pýtal, koľko chce vína do kofoly… 10 minút iba tak zo srandy postával pri WC a potom spadol hlavou dolu, keď  sa ho kamarát snažil prebrať . Podľa očitých svedkov iba zakopol o neho.  Povedal mu, že ho prejde auto. Na druhý deň išiel cez cestu a prešlo ho auto, keď cúvalo.  Našťastie iba po nohách. 3 hodiny tam len tak sedel, no zarobil 1245 Sk. Okoloidúci mu hádzali peniaze, asi zo strachu, lebo strašne vrieskal po Bratislave .

modrý obelisk

Jediná zachovala fotka tejto veštice , 1997 otvorenie obchodného domu v Gyori (Madarsko)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Tak sa Gino dostal k vešteniu. Všimli si ho aj Papayovci, ktorým predpovedal šťastný život a koniec vo veľkej fontáne.

Vtedy Ginova kariéra začala rásť . Spoznal sa s vešticou z Maďarska .

Eniko Obelisk s ktorou vypili večer 3 fľaše ginu a hneď sa aj zosobášili. Sobášil ich šenkár Tóno starší . Zatiaľ čo ich sobášil, jeho  kasa ostala prázdna !

 

Spolu ako dvojica pôsobili dlho. Dva a pol mesiaca, potom nasledoval rozchod kvôli nedoplatku v istom bistre, kde Gino požadoval, aby jeho desiatu hradila žena. No na druhý mesiac v 7 dni sa dali znovu dokopy. 7. deň  sa tiež vyplácali sociálne dávky.

Eniko  de Obelisk zomiera na cukrovku.

Dva dni po smrti sa im narodí dcéra Nádel,  pomenovaná príhodne na pohrebe svojej matky.

Matka 7 dní po pohrebe ožije a predpovedá  Slovensku nešťastné obdobie, vstup do EU, príchod M.K  R.F a brbrlb. Vlastne to je ukážka jej špecifickej reči. Dcéra Nadel  ukončuje materskú školu a začne navštevovať  špeciálne gymnázium, kde vstúpi do folklórneho  hudobného exkrementu!

ciganka veštica

Dcéra Nadel alebo Prídel , Údel .      Dcéra je veľmi nešťastná z Ginovho romániku s Dakom.
Nemala schopnosť  predpovedať budúcnosť.

Pravý úpadok a strata veštiacich schopností nastáva po romániku s veštcom Dakom.

Gina opúšta žena, dcéra ostáva, lebo Gino jej sľúbil plnú chladničku a poníka !

krastny clovek dako

Dako pozerá na výklad, chce kúpiť salám alebo rožok

Vtipy o veštení

Poslať komentár

Your email address will not be published.

štyri + = 10