Najkrajšie termo poháre na kávu

Hodnotenie článku

V článku nájdete tipy pre štýlové termo poháre ktoré sa hodia na popíjanie kávy.Potešíte seba , darček blízkym alebo do reštaurácie.

V čom sú špeciálne ? 

Jedná sa o pohár z borosilikátového skla s dvojitou stenou , medzi stenami je vákum ktoré pôsobí ako izolácia , preto si teplú kávu môžete vychutnávať dlhšie.Výhodou borosilikátového skla oproti sklu tradičnému je jeho vysoká odolnosť voči vysokým a nízkym teplotám, mechanickému poškodeniu a pôsobeniu chemikálií.

Srdiečkové termo-poháre  na výber máte z dvoch veľkostí 250ml a 150ml , 150ml je s podšálkou ,srdiečkový dizajn značí sympatiu,náklonosť ak chcete darček z lásky  tip s podšálkou Heart Hot&Cool.

https://termohrncek.sk/produkt/termo-pohar-salka-s-podsalkou-heart-hotcool-150-ml-2-ks/

Ak sa vám hodia vyššie poháre zo stopkou Irish coffee Hot&aCool 260 ml  majú stredne väčší objem. skvelým doplnkom pre prípravu obľúbených kávových nápojov šmrncnutých kvapkou alkoholu  napríklad írskej a alžírskej kávy ale je samozrejme na vás, na aký nápoj vám zrovna dnes poslúži, všetky z nej budú chutiť skvele!

Termo pohár Irish coffee Hot&aCool 260 ml, 2 ks

 

Ak hladáte univerzálnosť a nenápadný štýl skúste sadu termo pohárov Hot&Cool 200 ml Vhodné sú predovšetkým na prípravu kávy americano, cappuccino, prekvapkávanej kávy, ale hodia sa aj pre podávanie ostatných teplých i studených nápojov.

Termo pohár na kávu Hot&Cool 200 ml, 2 ks

Jedinečným doplnkom pre každodenné i slávnostné stolovanie a tiež skvelým nápadom na darček.Termo poháre sú ručne vyrábané z ľahkého žiaruvzdorného borosilikátového skla s dvojitou stenou, ktorá vďaka vytvorenému vákuu dokáže dlho udržať ideálnu teplotu a neprenáša teplo ani chlad na vonkajšiu časť.


Pred kúpou je múdre zvážiť či termopohár využijete na teplé (teda či hľadáte termo poháre na kávu, čaj) alebo studené nápoje a tiež jeho veľkosť.  V prípade studených nápojov zase nedochádza k oroseniu vonkajšej steny pohárov, nápoj vám tak rýchlo nezteplá a ľad sa neroztopí.Výhodou borosilikátového skla oproti sklu tradičnému je jeho vysoká odolnosť voči vysokým a nízkym teplotám, mechanickému poškodeniu a pôsobeniu chemikálií.

Z ponuky sa hodia rôzne dizajnovky termo pohárov: Espresso,Latte Elegante ,Martini Elegante ,Ristretto,mojito,cappuccino

Poslať komentár

Your email address will not be published.

6 − tri =