Kúpiť Revalid proti padaniu vlasov ? tu sú návod a skúsenosti

Hodnotenie článku

Na internete sme zozbierali skúsenosti užívateľov , ktorý užívali prípravok Revalid kapsule v príspevku sa dozviete ako tento prípravok pomáha jeho dávkovanie, zloženie a kde ho kúpiť

Vypadávanie vlasov trápi mužov i ženy , v recenzii vám prínášame skúsenosti a hodnotenia  užívateľov ktorý produkt vyskúšali.

Dnes sa bude hodnotiť produkt Revalid ktorý sa používa proti padaniu vlasov.Užívatelia s ním majú veľmi dobré skúsenosti zabral až  90% v prípadoch.

 

Čo je to Revalid ?

revalid-krasne vlasy tabletyJe biologicky aktívny prípravok vyvinutý vo Švajčiarsku k obnove vlasov a nechtov pomocou esenciálnych látok, ktoré aktivujú metabolizmus a tým podporujú rast vlasov a nechtov. Možno ho použiť aj vtedy, ak strate alebo poškodeniu vlasov došlo vplyvom fyzickéj alebo chemickéj traumy.

REVALID obsahuje špecifickú skladbu esenciálnych aminokyselín, vitamínov a minerálov k podpore a zachovaniu zdravých vlasov.


Návod ako užívať Revalid kapsule

Návod na stiahnutie: Stiahnuť: Návod ako užívať Revalid  

Vždy užívajte tak, ako sa odporúča v príbalovom návode k lieku. ak by ste si neboli istí, ako Revalid užívať, poraďte sa doktorom.

Zvyčajná dávka lieku Revalid  pre dospelých a deti nad 12 rokov je jedna kapsula 3X denne počas jedla alebo po jedle. Zapite dostatočným množstvom tekutiny.
Priaznivý účinok sa zvyčajne dostavuje najneskôr do konca prvého mesiaca liečby, celková doba užívania lieku Revalid  trvá 3 mesiace (ak doktor neuvedie inak). Bez súhlasu lekára neužívajte Revalid dlhšie ako 3 mesiace.

Ak vlasy padajú veľa

V závislosti od závažnosti ťažkostí môžete po dobu prvého mesiaca liečby Revalid užívať vyššiu dávku 2 kapsuly trikrát denne. V druhom a treťom mesiaci liečby pokračujte nižšou dávkou jedna kapsula trikrát denne.

Ak ste liek zabudli užiť alebo ste užili viac ako ste mali:

Ak ste jednu dávku vynechali alebo v prípade príležitostného ľahkého predávkovania, môžete v užívaní pokračovať podľa odporúčanej dávkovacej schémy.Neužívajte dvojnásobnú dávku, aby ste nahradili vynechanú dávku.

 

revalid kapsule cena predajKde kúpiť Revalid kapsuly 120 cps ?

Revalid je voľnopredajný liek môžete si ho kúpiť napr eshope so zdravou výživou. Odporúčame overené obchody registrované na Slovensku.


Objednajte si prípravok Revalid kapsuly 120 cps vyvinuté vo Švajčiarsku na zastavenie vypadávania vlasov pomocou esenciálnych látok
Chcem kúpiť Revalid v overenej lekárni

 

Hodnotenia a skúsenosti užívateľov s produktom Revalid

dobrá skúsenostnihaso –Vlasová kosmetika Revalid je opravdu kvalitní, taky mám dobrou zkušenost. A není nijak extra předražená.

 

 

dobrá skúsenostSlivanka -Ja používam taky Revalid, ako kapsule, tak šampón a krém a musím povedať, že sa mi vlasy veľa spravil a to som ich mala spálené od melíru a to ako veľa. Upadla mi navrchu polka z dĺžky vlasov, za dva mesiace to mám späť dorastenej a to len vďaka tým liekom ..

 

dobrá skúsenostSherry1-Ahojte ja som brala revalid 3 mesiace,vlasy mi prestali padať,ale akonáhle so ho prestala užívať vypadávajú opeť.Takže po pol roku začínam brať opeť,ale počula som že aj tabletky innéov sú dobré bral ich niekto?

 

dobrá skúsenost

Martinka26-,
ja uzivam Revalid uz druhy mesiac,najskor vlasy prestali vypadavat ale po mesiaci mi vypadali este dalsie,kupila som si ampulky Vichy,sice su drahe,stoja 45 eur(12ks) ale zaberaju.odporucam este ako doplnok pyridoxin.

 

zlá skúsenostmirka-beriem tie tabletky uz vyse mesiaca a vobec mi neprestali vlasy vypadavat…beriem dokonca aj biotin na vlasy
dobrá skúsenostrevalid je mix roznych vitaminov, mineralov …, komplexnejsi ako panthenol, ktoreho zlozenie mimochodm revalid tiez obsahuje. moja skusenost: revalid je pefektny, mozno troska drahy, ale stoji za kazde euro, treba byt len trpezlivy. po troch mesiacoch mi vlasy nielen prestali padat, ale boli krasne. prve viditelne vysledky su po cca 6 tyzdnoch. opakujem revalid kuru pravidelne, takze ja odporucam revalid 🙂
dobrá skúsenostDominika – tak to už neviem, mala som len šampon a ten mi nezabral. teraz mám revalid kapsule a som spokojná. ešte som mala inéov, ale to mi tiež nepomáhalo.
revalid skúsenosti cena preda
Podeľte sa s vašimi skúsenosťami s Revalidom pomôžete tým ostatným užívateľom najsť odpoveď na problém s vlasmi

Poslať komentár

Your email address will not be published.

8 + = trinásť