Imunoglukan P4H skúsenosti a recenzia

Skúsenosti s užívaním Imunoglukan sirupu P4H rady a kde ho zohnať lacno

Imunoglukan P4H skúsenosti a recenzia
4 (80%) 9 votes

V článku sa dozviete skúsenosti reálnych užívateľov s imunoglukanom  ,na aké choroby najlepšie učinkuje a kde ho kúpiť.

Čo je to Imunoglukan P4H ?

Jedná sa celý rad biologicky aktívnych látok s vysokým zastupením zastúpením beta- (1,3 / 1,6) -D-glukánu. Veľkú úlohu zohráva patentovaná výroba s dohľadom na vysokú kvalitu a bezpečnosť tohto voľno predajného lieku. Samotný imunoglukán sa získava z plodníc hlivy ustricovej , spôsobom ktorého výsledok je oddelenie prospešných častí.

Jedná sa výrobok slovenskej firmy Pleuran s.r.o tá zabezpečuje kvalitu výroby.

Imunoglukan P4H sirup je výživový doplnok ktorý obsahuje kombináciu s prírodného imunoglukanu a vitamínu C. Sirupová báza bola vyvinutá špeciálne pre deti a dospelých uprednostňujúcich tekuté formy prípravkov. Sirup je vhodný pre deti od 3 rokov, po odporučení lekára už od 1 roku.

 

Aké je zloženie imunoglukanu P4H?

1 ml sirupu obsahuje imunoglukan (10 mg), vitamín C(10 mg), fruktóza 100 mg, kyselina citrónová 2 mg, kyselina benzoová 0,5 mg.

Výhodou je že prípravovk neobsahuje glutén, alkohol, farbivá ani aromatické látky ktoré by zvyšovali počet negatívnych éčok.

Dávkovanie: Odporúča sa užívať dlhodobé dávkovanie 2-3 mesiace  1x denne  1ml sirupu na 5 kg telesnej hmotnosť. Zvýšenú dávku (2ml/5kg) je vhodné užívať 1x denne 3-7 dní pri zvýšených nárokoch na organizmus. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Viac info Viac info v lekárni

Výhody prípravku:

 • Prírodný pôvod
 • Podložený mechanizmus účinku
 • Vhodný doplnok pre chronicky chorých pacientov (cps.)
 • Klinicky podložená účinnosť imunoglukanu
 • Povzbudzuje imunitu
 • Znižuje výskyt infekcií
 • Urýchľuje hojenie (najmä. Krém)

Skúsenosti s imunoglukanom :

Imunoglukán si za roky používania v pediatrickej praxi (i u dospelých) obhájil svoje stále miesto práve vďaka svojim účinkom , na ktoré boli vykonané nezávislé štúdie a testy. V texte nižšie sa dozviete cenné skúsenosti a poznatky.

 

ano obsahujePetra 29: Doktor Imunoglukán P4H detom doporucuje veľmi casto.Davkovani je na letáku a detom naozaj dobre zaberá. Sama mam len a len výborné skúsenosti u svojich deti. treba ho úživať dlhšie …Môj tip je taký , že keď na deti niečo lezie, dávam denne.

Celkove by som povedala, že mam po nem decka o dosť zdravšie + este dávam vit.C a vecer studenšiu sprchu: Vlani mi ani raz nemarodili a to sú školkovóm veku 2.5roku a 5.5 roku.

 

ano obsahujeJanka 32: Málá má zlú imunitu, hned od pôrodu,bola na intenzívke a bili do nej antibiotiká vrchom dolom, aby prežila. Tak to bola taká krehká kvetinka na ktorú keď sa kýchl, mala z toho skoro zápal pľúc. Keď v 4 rokoch nastúpila do škôlky, des, chytila v bazéne aj nejaké infekčné bradavičky a kožná odporučila nasadiť Imunoglukan, po dvoch mesiacoch sa začala lepšiť, teraz už je to rok a okrem ojedinelej nádchy nepoznáme chorobu, čo je u nás zázrak, berie ho teda stále, vysadila som na začiatku júna a 1. augusta zase nasadila, trvá mu mesiac dva ako urobí hladinu a funguje, ale ja na neho nedám dopustiť a tak ako to šírim medzi známe, tak už aj niektorí z nich si ho pochvaľujú.

 


ano obsahujeHanka 25:
Imunoglukán len odporúčam. Dcéra začala brať minuloročný jeseň (v škôlke ochorela po týždni a stále dookola, 14 dní doma a 14 dní v škôlke) a po dvoch mesiacoch bol od infekcií pokoj, a keď už niečo prišlo, tak to bola nádcha, ktorá mala mierny priebech. Dovtedy aj nádcha pomaly vždy končila bronchitídou a tak aj antibiotikama.

Synovi je teraz 16 mesiacov a na odporúčanie lekára od augusta začal užívať imunoglukan, spolu s dcérkou aby sa obrnil proti školkovým chorobám. Do roku mal 4 × antibiotiká (dcéra niečo doniesla a „ľahli“ sme všetci) a má zrejme aj ľahšie astma.

Už máme za sebou u každého jednu nádchu a každá prebehla len ľahkým smrkaním a nič viac, ťuk ťuk musím zaklopať, aby som to nezakríkli. na Imunoglukán nedám dopustiť.

 

 

 

ano obsahujeTereza 33: sama som ho malému dávala od 2 rokov bez porady lekára, bol často chorý 🙁 a keď ho bral, tak v období chrípok nebol ani raz, možno len malá rýmečka, ale to bolo všetko. Teraz nám od septembra nastúpil do škôlky, bol tam 14dní a už ochorel, tak mu ho nasadím znova a uvidím 🙂

 zlá skúsenostSynovi pomohol v tom, že sa mu choroby nerozbehli úplne, nedostal teploty, ale bol stále unavený a kašľajúcich, opakovalo sa to pri podávaní niekoľkokrát, takže som sa na Imunoglukan vybodla.Pro nás je lepšie chorobu vyležať a uzdraviť sa, ako 2 mesiace kašľať , smrkať a polehávať.

 

 

ano obsahujeSirup P4H používam u malého od roka a som s nim zatiaľ spokojná..choroby majú vždy  lepši priebeh a alebo jednodňovú teplotu.Teraz bol cely rok zdravý, v lete ho vôbec nebral. Momentálne mame nádchu, ale nastúpil do skolky..obsahuje betaglukán, co je výťažok z hlivy ustricovej takže ostatni vitamíny treba doplnat, ja odporúčam zo skúsenosti dať davame vela ovocia a zeleniny.

 

ano obsahujeZuzka34: Ale ja mu Imunoglukan dávam práve v týchto mesiacoch a naozaj musím zaklopať – malý už nebol 3 mesiace chorý a to aj ja a manžel sme  chorý boli. U nás teda nádcha bola často ale zvládol sme to vzdy bez antibiotík a len za pomoci morskej vody a vysávača.

 

 

ano obsahujeJán 56:My fičíme na Imunoglukáne už druhý rok. Rozhodol som sa ho dávať vlani, kedy už sme na jar nevedeli s Dr. ako vnúčatá zbaviť chorôb a musím priznať, že nám moc pomohol. Keď už nejaký bacil skočil, tak som pridal,začal dávať dvojitú dávku a skončilo to len nádchou.Osobne som si kúpil vlani na jeseň tablety choroba sa mi vyhla mal som iba nádchu.Deťom ho podávame vo forme sirupu je to bez problémové. Takže za nás môžem len odporučiť.

Hodnotenie imunoglukanu P4H „za“ a „proti“ :

Po skúsenostiach uživateľov s imunoglukanom je tu krátke zhodnotenie kedy je najlepšie pomáha.

Výhodné vlastnosti imunoglukanu:

 • Cca v 80% prípadoch pomáha , sú sním dobré skúsenosti
 • Je na prírodnej báze – výťažok z hlivy ustricovej
 • Bez farbív a zbytočných cukrov ečiek ktoré by zaťažovali organizmus
 • Je dostať kúpiť v rôznych formách , spomínaná forma Sirup P4H je vhodná pre deti.
 • Prijateľná cena
 • Liek sa vyrába na slovensku a najnovšie už aj v čechách.Výrobca je Pleuran s.r.o

Nevýhodné vlastnosti imunoglukanu:

 • Účinok nieje okamžitý ale treba istú dobu kým sa dostaví.
 • Nemusí dobre chutiť

Cena a kde kúpiť Imunoglukan P4H sirup :

Je dostať v bežnej lekárni , ak lekáreň je ďaleko od vášho bydliska,je výhodnejšie imunoglukan kúpiť cez internet v overenej lekárni,môžete si zvoliť poslať kurierom alebo slovenskou poštou.Cena na internete za 250ml sirup sa pohybuje od 10-15 euro.

Kúpiť Imunoglukan sirup P4H v overenej lekárni Kúpiť Imunoglukan sirup P4H v overenej lekárni

(cena je 10,90 euro jedna z najlepších)

Jedno balenie sirupu P4H vydrží 250 dní pri dávkovaní 1ml denne.


 

2 Trackbacks & Pingbacks

 1. Ako vyliečiť nádchu u bábätka - zabavicka.sk
 2. Chutná a zdravá hliva ustricovitá. Pripravte si z nej aj vy tento výborný paprikáš | Bio Strava

Poslať komentár

Your email address will not be published.

+ štyri = 10