Chudnutie s chilliburnerom skúsenosti a recenzie uživateľov

Hodnotenie článku

V nasledujúcich riadkoch si prečítate kráte skúsenosti a postrehy užívateľov prípravku na chudnutie.A tiež z čoho sa skladá a ako „chilliburn efekt“ ešte viac zvýšiť a ušetriť peniaze.

Ak sa rozhodujete ktorý produkt na podporu vašeho cieľa kúpiť ,určite sú pre vás dôležité skúsenosti a recenzie vďaka internetu si môžete urobiť reálny obraz produktu či vám prinesie želané výsledky. Skúsenosti s chilliburnerom sú väčšinou kladné 80/20 (80 pomohlo 20 nepomohlo).

Krátke recenzie samotných uživateľov Chilliburneru:

Predám Chilliburner, zostalo mi ešte 46 tabliet a už chudnúť nepotrebujem. Skombinovala som to so zdravým jedálničkom a dostatkom športu, brala som to asi mesiac a pol, neskôr ako ráno tak aj pred športom.

 

Zdeňka Vyčítalová, redaktorka magazínu Krasobrána.cz

„Po pôrode som sa síce pomerne rýchlo zbavila kilogramov nabratých v tehotenstve, ale vzápätí som si musela priznať, že moja postava pred otehotnením už nebola tak úplne štíhla. . Najprv som držala cca 14 dní sacharidovú diétu, nie úplne striktne, to by som asi ako matka na materskej nezvládla, chýbala by mi energie, ale aj tak som schudla 3 kg. Následne som trochu upravila stravu, ale nič extra.

A práve v tom čase sa mi dostali do rúk tabletky Chilliburner. Prvé, čo som po ich užívaní pozorovala hneď a čo nebolo práve príjemné, bol pálivý pocit pri vylučovaní. Naozaj v tom asi chilli bude! Avšak čo nemôžem tabletkám uprieť, je dobrý vplyv na upravenie zažívanie a aj istý chudnúci efekt. Po necelých dvoch mesiacoch branie tabletiek mám o ďalšie cca 1 kg menej a myslím, že sa mi podarilo schudnúť presne tam, kde som potrebovala.Samozrejme pri tonách sladkého a bez pohybu by to nešlo, ale tabletky sú prírodné a napomáhajú v procese chudnutia a k lepšiemu zažívaniu. „

chudnutie s ciliburnerom recenzia

Užívateľka Terka

dva roky som mala nepravidelné zažívanie, chodila som na záchod treba dvakrát do týždňa a aj to bolo moc. Bola som furt nafúknutá. Dokonca som z toho aj pribrala a aj cez to že chodím pravidelne cvičiť. Nič nezaberalo. Skúsila som teda Chilliburner a po dvoch týždňoch sa mi naozaj zažívanie zlepšilo, chodím na veľkú skoro denne.

Pálenie som teda nepostrehla, ale to bude asi u každého inak. Ešte som sa nevážila, takže ani nemôžem povedať či sa po ňom chudne, ale na zažívanie odporúčam. 🙂

 

Alenka Koppová, Ladce:

„Za 1 mesiac sa mi podarilo schudnúť 3 kg. Je to úžasný produkt po ktorom sa cítim ľahší a plná energie. A čo je úctyhodné, nepociťujem žiadne pálenie v krku ani žalúdku.“

 

ja som veľmi spokojná s Chiliburnerom, za 1 mesiac sa mi podarilo schudnúť 3kg. Je to úžasný produkt po ktorom sa cítim ľahšia a plná energie. A čo je úctihodné, nepociťujem žiadne pálenie hrdla ani žalúdka.“Je to veľmi dobrá vec, odporúčam vrele“

 

Z čoho sa výrába Chilliburner ?

chilliburner-zdravé chudnutie tabletkyProdukt Chilliburner sa vyrába z testovaných surovín v Českej republike.(Výrobca: Favea spol. s r.o., Kopřivnice, Česká republika)

Zloženie:

 • extrakt z chilli papričiek
 • extrakt zo zeleného čaju
 • inulín z čakanky

Podrobné zloženie:

Inulín 100 mg, Capsimax 50 mg – obsahuje 1 mg kapsaicinoidov (extrakt Capsicum annum – paprika ročná, sacharóza, hydroxpropylmetylcelulóza, potravinárska glazúra), extrakt silymarín 40 mg, izoflavonoidy červenej ďateliny 40 mg, extrakt zo zeleného čaju 40 mg, sójový lecitín 20 mg, Beta 1,3/1,6-D-glukány 10 mg.

 

Ako dávkovať Chilliburner ?

 • Len 1 tableta denne na lačný žalúdok, najlepšie 30 minút pred raňajkami.
 • Po 2 týždňoch je možné zvýšiť dennú dávku o 1 tabletu, ktorú si dáte najlepšie 30 minút pred obedom alebo športovaním.
 • Produkt je možné užívať aj dlhodobo, 3 mesiace kontinuálne a následne 1 mesiac prestávku.

 

Tip: pre ešte lepší účínok a rýchlejšie výsledky je možné po dvoch týždňoch užívania pridať jednu tabletu 30 minút pred obedom alebo pred športom.

Zvýšte účinok tabliet a schudnite rýchlejšie tu je xx tipov

Buďte pripravení ak sa dostaví hlad, to znamená že budete mať v zásobe zdravé potraviny , chilliburner je charakteristický tým že zrýchli metabolizmus a prečistí telo , veľa užívateľov  popisuje že po požití tabliet sa dostavil ešte väčší hlad , tu však učinia chybu hlad zaženú rýchlo a nezdravým jedlom preto nedosiahnu tak dobré výsledky ako užívatelia pripravení tí ktorí majú nachystané zdravé jedlo.

Jednoducho povedané chilliburner pomôže telo vyčistiť a vašou úlohou je neskaziť to.

 

Využite zelené smoothie , zelenina urýchľuje chudnutie to je jasné každému. 30 min po použití tabletky skonzumujte zeleninu napr rajčiny,reďkev a pod alebo ak zelenina nieje príliš pochuti pripravte si takéto chutné „zeleninové smoothie“.

So športom idú kilá dolu len nikomu nechce ,o tom že pohybová aktivita spaľuje tuk sa už popísalo.Čím viac budete cvičiť tým rýchlejšie schudnete. Capsimax (kapsaicín) vytvára „termogenézu“ to je stav kedy bunky sa premieňajú energiu , najčastejšie sú pocity tepla po konzumácii chilli alebo iných.

Samotné chilli a štiplavé papričky pomáhajú redukovať % tuku. Viac infa tu.

Po požití chiliburneru  sa napite vody , za deň by ste mali vypiť  čistú, nesladenú vodu v množství 2-3 litre, voda ešte viac podporí účinky chilli a urýchly spaľovanie tuku.

Ostatné potraviny ktoré vás podporia v snažení o nižšiu telesnú hmotnosť  sú citrón, zázvor, škorica, cibuľa, treska,rastlinné klíčky.

 Sledujte výsledky pred začiatkom užívania produktu odporúčame premerať a zaznamenať si obvody pásu, bokov a stehien a porovnať s dosiahnutými hodnotami po ukončení kúry. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku odporúčame užívať produkt 3 mesiace. Produkt sa môže užívať aj dlhodobo, 3 mesiace kontinuálne, po ktorých odporúčame 1 mesiac prestávku.

 

Výhody chilliburneru oproti ostatným prípravkom na chudnutie:

 

 • žiadna chémia prírodné rastlinné zloženie (hlavné zložky chilli-capsaicín,silymarín)
 • Premieňa tuk na energiu
 • Dobrý proti únave
 • Podporuje vyprázdňovanie a látkovú výmenu čím zrýchľuje metabolizmus.
 • Zlepšuje činnosť žalúdka a podporuje rýchlejšie trávenie
 • Napriek tomu že je na báze čili „nepáli“ ako kájenské korenie

Kde ho kúpiť  a aká bude cena?

Odporúčame staviť na overené eshopy ktoré predávajú chilliburner vyrobený v Českej republike.


 

Poslať komentár

Your email address will not be published.

5 × = dvadsať päť