Arnold Schwarzenegger životopis video kniha

Hodnotenie článku

Arnold Schwarzenegger – Total Recall je autobiografia najlepšieho kulturistu sveta, guvernéra Californie a jedného z najlepších Hollywoodskych hercov všetkých čias. Vlastnými slovami opisuje celý svoj život. Otvorene rozpráva o svojich neúspechoch, škandáloch, prešlapoch, ale aj o svojich najlepších životných krokoch a úspechoch.

Na Slovensko prináša túto jedinečnú knihu práve naše vydavateľstvo. Predobjednajte si ju už teraz, navyše až s 15% zľavou na tomto linku:http://www.thevision.sk/eshop/Arnold_Schwarzenegger/p1094-Total_Recall

Kniha oficiálne vychádza 20.4.2013. 15% zľava však platí jedine pre predobjednávky.

O čom je Total Recall?

– Jeho príbeh je jedinečný a jedinečne zábavný. Arnold osobne ho brilantne rozpovie na stranách knihy Total Recall.

– Narodil sa v časoch hladomoru v malom rakúskom meste ako syn prísneho policajného náčelníka. Sníval o tom, ako odíde do Ameriky a stane sa šampiónom v kulturistike a filmovou hviezdou.  Arnold_Schwarzenegger_Arnold_Schwarzenegger_DL13nqYVaDrl

– Keď mal 21 rokov, žil v Los Angeles a získal titul Mr. Universe.


- Počas piatich rokov sa naučil anglicky a stal sa najlepším kulturistom na svete.

– Počas desiatich rokov získal vysokoškolský titul a stal sa milionárom vďaka podnikaniu s realitami, záhradnou architektúrou a kulturistikou. Taktiež sa stal víťazom Zlatého Glóbu za svoj debut ako herec vo filme Stay Hungry (Zostaň hladný).

– Počas dvadsiatich rokov sa stal najväčšou filmovou hviezdou, manželom Marie Shriver a objavujúcim sa lídrom Republikánov, pričom bol členom rodiny Kennedyovcov.

– Po tridsiatich šiestich rokoch po tom, čo prišiel do Ameriky, bol mužom, ktorého priatelia kulturisti prezývali ako “rakúsky dub”,  bol zvolený za guvernéra Kalifornie, siedmej najväčšej ekonomiky sveta. Viedol tento štát počas rozpočtovej krízy, prírodných katastrof a politických nepokojov, bojoval za lepšie životné prostredie, volebné reformy a riešenia dvoch politických strán.


– S Mariou Shriver vychoval štyri úžasné deti. Po prepuknutí škandálu o nevere sa priznal a pokúšal sa udržať rodinu pohromade.
Až doteraz nikdy nerozpovedal celý svoj životný príbeh svojimi vlastnými slovami.


Tu je Arnold a jeho Total Recall.

Mohlo by ťa zaujímať:

Životopis Arnolda Schwarzeneggera

Poslať komentár

Your email address will not be published.

jeden + 3 =